Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 45 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/02/2024 19:09

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 258 654 KM

Shes Audin A4. Automatic

Shitet AUDI A4 3.0 TDI 2013

Automatik DSG Viti i Prodhimit 2013 i Sapo ardhur nga Gjermnia i regjistruar dhe dogauar ne kosove per her te pare ne gjendje shum tmir teknike ; Lleda para dhe mbrapa Xenon Bi-Xenon , Karrikat S-line Lekure , Karrikat memorie, Senzora parkimi para dhe mbrapa , Senzora te shiut , Senzora ne pasqyre , Kamer mbrapa , Pulla ne Timon , Klim Elektronike , 4X xhamat me rryme , Fellne me guma te reja , Liber Servisit , Palojse te pasqyreve , Navigatione , CD , Bluetooth, AUX , Hollogengka , Serviset e kryme komplet , 2Qelsa Centrall , per me shume INFO TEL ;

044-134-605
Viber +383-134-605
Whatcapp +383-44-134-605

Shpërndaje:

Veturat e fundit