Vetura në shitje Smart ForTwo

Kjo veture ka pasur 1777 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/04/2016 13:05

2,600 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Tjetër 2001

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 2

Kubikazha Kilometrazhi
- 180 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

smart

shes smarti 600 cc automatik\tipronik ngjendje shum te mir regjistrim edhe 1 vit

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Panoramë

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  CD

  •  Fellne


Shpërndaje:

Veturat e fundit