Vetura në shitje Mitsubishi Outlander

Kjo veture ka pasur 9835 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/05/2014 17:55

5,800 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Xhip/SUV 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Argjendtë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 91 000 KM

Mitsubishi Outlander 2.0 DID

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit