Vetura në shitje Renault Clio

Kjo veture ka pasur 2906 vizita
Ndryshimi i fundit: 31/03/2024 13:52

2 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1500 cm³ 178 000 KM

RENAULT CLIO 2015 1.5 DIZEL AUTOMATIK🇨🇭

🇨🇭Tel & Viber +383/049646164
Tel 045305060
RENAULT CLIO IV 2015 1.5 DCI LIMITED MODEL FULL OPSION AUTOMATIK 🇨🇭
Viti i Prodhimit 24.11.2015
Kilometra 187.000 Te garantuara mund te verifikohen ne servise te autorizuar
Dizell 1.5 DCI Economic
Automatik Tip Tronik
Nxemje Karrika
Senzora Parkingu
Navigacion Full Screen
Timon Full Multi funksional
Start Stop System
Senzora Parkingu
Tempomat
Vende 5
ABS ESP AIRBAG
AUX MP3 BLUETOOTH
2x Xhamst me rrym
Drita ne kthesa
Drita te mjegulles
I mirmbajtur ne Renault Service Garage Swiss
Prodhuar Swiss Edition
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
Kerri osht i gatshem per qfar do lloj prove
I sapo ardhun nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭
Me dogane

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit