Vetura në shitje Renault Captur

Kjo veture ka pasur 2543 vizita
Ndryshimi i fundit: 31/03/2024 13:52

2 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 162 000 KM

RENAULT CAPTUR 1.2 AUTOMATIK🇨🇭

🇨🇭Tel & Viber +383-049646164
Tel 045305060
RENAULT CAPTUR IV 1.2 16V EDITION EDC FULL OPSION 2014 AUTOMATIK 🇨🇭
Viti i Prodhimit 07.05.2014
Kilometra 160.000KM Te garantuara mund te verifikohen ne servise te autorizuar
Benzin 1.2 16V Edition EDC
Automatik Tip Tronik
Senzora Parkingu
Navigacion Full Screen
Timon Full Multi funksional
Start Stop System
Senzora Parkingu
Tempomat
Vende 5
ABS ESP AIRBAG
AUX MP3 BLUETOOTH
2x Xhamst me rrym
Drita ne kthesa
Drita te mjegulles
Servisin e motorit te kryer tash
I mirmbajtur ne Renault Service Garage Swiss
Prodhuar Swiss Edition
Vetura eshte ne gjendje perfekte dhe nuk ka nevoje per asnje investim
kerri osht i gatshum per qfar do lloj prove
I sapo ardhun nga Zvicra 🇨🇭🇨🇭
Me dogane

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit