Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 223 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/03/2024 17:44

15,500 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Karavan 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

Vetura ne shitje Audi A4

Audi A4 ngjendje shum te mir gjindet ne Bujanovc eposardhur para 2 jave! 241000km

Siguria dhe komoditeti


Shpërndaje:

Veturat e fundit