Vetura në shitje Volkswagen Touareg

Kjo veture ka pasur 1271 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 20:15:12

23,900 EUR
22,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)

       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 102 000 KM

Volkswagen Touareg

Volkswagen Touareg 3.0 TDI me shum extra.

Regjistrimi i par 25.10.2016

204 hp/ 150 kW
4X4
Navigation
360 Kamera
Pasqyre elektronike me palosje
Automatik 8-Gang
Lane assist
Blindspot assist
ACC Adaptiv Cruise Control
Keyless go
Webasto
Bluetooth
R Line
Bi-Xenon
Timonin me nxemje + F1 paddle
Senzorë parkimi
Panorama
Ulset elektrike + memory + nxemje
2 Zone Klima

Kontakt: Viber/Whatsapp
+47 92872959

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit