Vetura në shitje Opel Insignia

Kjo veture ka pasur 69 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/05/2024 11:05

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 127 000 KM

Opel Insignia 1.6Cdti Cosmo 2017🇩🇪

Shitet Vetura Opel Insignia 1.6Cdti Cosmo 2017 me dogan te paguar vetura ka 127.000Km Automatik ne gjendje shum te mire per me shum na kontaktoni 044196206 ose viber +38344196206

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit