Vetura në shitje Ford C-Max

Kjo veture ka pasur 59 vizita
Ndryshimi i fundit: 02/04/2024 23:47

7,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 180 000 KM

Vetura ne shitje Ford C-Max

▪️ Ford C MAX Nafte ▪️ Viti 2011 ▪️ Kambio Manuale 6+R ▪️ 176mij km ▪️ Komanda ne timon ▪️ Sensor Parkimi ▪️ Sensor shiu , drite dhe gomash ▪️ Tavani bezh ▪️ Xhamat Triplex ▪️ Klima Digjitale ▪️ Pilot automatik ▪️ Pasqyrat elektrike me sinjale dhe me drita ▪️ Navi+ DVD + AUX+USB Cd MP3 Bluetooth ▪️ Makina posedon 2 Çelesa ▪️ Makina eshte shume e paster si nga brenda dhe jashte , makinen mund ta kontrolloni ku te doni eshte ne gjendje te perkryer mekanike estetike dhe vizuale , makina eshte personale me letra te prera , me sherbime te sapo bera , makina eshte e gatshme per cfare do lloj prove dhe kontrolli nga ana juaj.

Siguria dhe komoditeti


Shpërndaje:

Veturat e fundit