Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 211 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/04/2024 16:02

12,600 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 230 000 KM

Vetura ne shitje Volkswagen Golf VII

GOLF 7 R-Line 2.0 TDI Automatik DSG! Vetura e sapoardhur, Nga Gjermanija Kilometrat ,te garantuara mund t'i verifikoni edhe ne serviset e autorizuara!!! 👇 👉 2.0 TDI - 110KW / 150PS R-Line 👉 Viti 2014 👉Automatik DSG 👉F1 Shpejtesit ne Timon 👉Start Stop ne semafor dhe kolona 👉Auto Hold 👉 Komanda në timon 👉Auto Parking (Park Pilot) 👉Senzora parkingu 360 ° shkall

Siguria dhe komoditeti


Shpërndaje:

Veturat e fundit