Vetura në shitje Skoda Tjetër

Kjo veture ka pasur 433 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/04/2024 16:36

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2019

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 121 000 KM

SKODA KAROQ 1.6 TDI 2019

Skoda Karoq - 1.6 TDI DSG
85 kW / 115 PS
Viti Prodhimit: 07 / 2019
KM: 121 000

Drita Led,Adaptive CruiseControl,LaneAssist,Keyless Entry,Senzor Parkingu,Camera,Virtual Cockpit.

Shitje për Export.
Mundësi financimi nga të gjitha bankat.

Select Auto
Magj.Prishtinë-Mitrovicë,Shkabaj(afër Hib-Petrol).
📞 +383 45 107 170
📞 +383 45 103 333

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit