Vetura në shitje Mercedes-Benz B 180

Kjo veture ka pasur 147 vizita
Ndryshimi i fundit: 07/04/2024 18:29

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2020

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 400 000 KM

Mercedes B class 180 diesel 2020

Mercedes B class 180 diesel 2020
Full extra pa dogan nga Finlanda

043808848

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit