Vetura në shitje Skoda Yeti

Kjo veture ka pasur 3004 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/04/2024 18:42

7,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 4

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 235 000 KM

Shes veturen Skoda Yeti 4x4

Vetura eshte ne gjendje perfekte e ardhur nga Zvicrra
Dritat bixenon
Nxemje n ulse
Nxemje ne gjomin e perparem
Senzor mbrapa
Touch screen
Km te garantuara

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit