Vetura në shitje BMW 525

Kjo veture ka pasur 3027 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/04/2024 14:27

14,000 EUR

(Çmimi)


15,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 302 000 KM

Bmw F10 525D (3.0d) M Paket

Bmw F10 525D (3.0d) M Paket
Vetura ka liber te servisimit
Bmw gjendet qe 3 vite ne Kosove
Ne gjendje Perfekte
Head Up Display
Keyless
Karrikat Memory (Elektronike)
Drita Automatike - Adaptive Led Light
Leximin e shenjave te komunikacionit
Navigacion Versionin 2023
Ambient Lighting Fabrikisht
Senzora Para Mbrapa
Karrikat me nxemje
Bllokade Kunder Vjedhjes
2 Pale Fellne me 2 Pale Goma
2 Çelesa
E Servisuar cdo 8000 KM
049 31 31 13
Nuk boj nderrim
Pranohen pagesat edhe me crypto

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit