Vetura në shitje BMW X5

Kjo veture ka pasur 162 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/05/2024 10:42

23,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


23,900 EUR

(Çmimi me ndërrim)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 293 000 KM

Bmw X5 30d Xdrive M-Packet 2015 Full RKS

Bmw X5 30d Xdrive 258Hp, M-Packet, Viti 12.2014 Full Opsione ne gjendje te mire teknike dhe optike, 4 Goma te reja vere Kilometra 293.000, i doganuar dhe Regjistruar RKS 1 Vit.

Cmimi- 23,900€
Tel, 045 777 222
📍VUSHTRRI!

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit