Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 160 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/05/2024 10:43

15,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


15,900 EUR

(Çmimi me ndërrim)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 210 000 KM

Golf 7 2.0 Gti 230Ps 2015 Automatik DSG Full RKS

VW Golf 7 2.0 GTI 230Ps, Sound system, Viti 12.2014 Facelift Look, Automatic DSG, Fellne 18 Coll me goma te reja vere, Kilometra 210.000 I Doganuar dhe Regjistruar RKS ne gjendje perfekte servisin e sapo kryer!

Cmimi- 15,900€
Tel, 045 777 222

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit