Vetura në shitje Volkswagen Tiguan

Kjo veture ka pasur 66 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/05/2024 22:13

11,999 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 108 351 KM

Volkswagen Tiguan 2.0 TDI 2016 Comfort 4 Motion

🔷 Unisex 🔷
Vjen me rezervim nga Korea e Jugut në Portin e Durrësit.

Volkswagen Tiguan 2016 Diesel 2.0 Comfort 4 Motion
Çmimi 11999 Euro ( Pa Doganë )

Në çmim përfshihen:
🔷 Makina
🔷 Trasporti RoRo 35 ditë
🔷 Ispektimi i mjetit
🔷 Dokumentacioni

Rezervo tani!!
Whatsapp: +355 68 42 49 049

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit