Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 271 vizita
Ndryshimi i fundit: 19/05/2024 10:43

12,300 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


12,300 EUR

(Çmimi me ndërrim)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2012

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 294 000 KM

Audi A6 3.0 Tdi Viti 2012 Automatik Full RKS

Audi A6 3.0 Tdi, Viti 12.2012 Automatic M8, Navi te madh, Ulset me ngrohje, Timon me ngrohje, Xenon bixenon, Senzor parkingu, Fellne Sline me goma te reja vere, ne gjendje perfekte i Regjistruar RKS, Kilometra 294.000 me libra servisi dhe 2 Qelsa..

Cmimi: 12,300€
Tel, 045 777 222

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit