Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 72 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/05/2024 21:26

25,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 141 000 KM

Audi a6

Audi A6,Stronic,Quatro, Full Opcione 40Tdi 3.0 v6
Shiber
Kamera 360°
Head up display
3.0 diesel Quattro
Sline
Viti 2016,regjistruar per her te par 2017
Ngrohje ne timon
Start Stop
Ngrohje dhe Ftohje ne ulse
140800 Km
I sapodoganuar rks 1vit
I sapo servisuar komplet
Ulse lekure
Gjendje perfekte
Whatsapp 0038345297839

Shpërndaje:

Veturat e fundit