Vetura në shitje Fiat Punto

Kjo veture ka pasur 57 vizita
Ndryshimi i fundit: 18/05/2024 20:44

1,300 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 300 000 KM

Vetura ne shitje Fiat Punto

Siguria dhe komoditeti


Shpërndaje:

Veturat e fundit