Vetura në shitje Volkswagen Golf VIII

Kjo veture ka pasur 1267 vizita
Ndryshimi i fundit: 30/05/2024 16:15

37,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


38,900 EUR

(Çmimi me ndërrim)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2021

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 36 000 KM

GOLF VIII GTI 245 KF - 2021

VW GOLF VIII - GTI 2.0 TSI - 245 KF
Viti Prodhimit: 04 / 2021
KM: 36 000

IQ Light,KeyLess Entry,Zerimi HarmanKardon
Camera,Lane Assist,Adaptive CruiseControl,
Side Assist,Front Assit, Park Assist, Wireless Charging
Ambient Light, Shpejtesi ne timon +/-, Timoni me ngrohje.

Select Auto
Magj.Prishtinë-Mitrovicë,Shkabaj(afër Hib-Petrol).
📞 +383 45 107 170
📞 +383 45 103 333

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit