Vetura në shitje Volkswagen Touareg

Kjo veture ka pasur 40 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/05/2024 00:44

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Xhip/SUV 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2967 cm³ 184 000 KM

Shitet vetura Touareg 3.0

uareg 3.0 i ardhur nga zvicra Pa Dogan
•Viti i prodhimit 09/2014 •Naftë 245 kw
•Super gjendje nuk ka nevoj per investime
• Te gjithat serviset tek kompania e licencume AMAG
•Km: 184'147 •Automatik
•Airbag •Liber servisi
•Kubikazha: 2967 cm3 cilindër: 6
•Dritat bi-xenon me drita kthese dhe LED
•Kondicioner klimatronic 4-zonash•
•Karrikat para dhe mbrapa me nxemje
• Grykë për larjen e xhamit të përparmë me ngrohje
•Senzoraa parkimit para + mbrapa
•Sistemi i navigimit të radios RNS 850
• Ekran me ngjya• Hard disk i integruar • DVD drive
• Sistemi i navigimit me radio• Sistemi radio+ekran
• Vende për kartën SD
• Pasqyrat e jashtme mund të palosen në mënyrë elektrike
• Pasqyrat e jashtme rregullueshme elektrike dhe me ngrohje
• Asistent i nisjes/zbritjes nga kodra
• Çaktivizimi i airbag-it të pasagjerit
• Filtri i grimcave të naftës
• Xhama elektrik para + mbrapa • Frena elektronike parkimi
• ESP duke përfshirë ABS/EDS/ASR
• Sistemi i kontrolli GRA
• Pasqyra e brendshme mund të zbehet automatikisht
• Ngjitësja e karrikes për fëmijë Isofix në pjesën e pasme
• Ekran shumëfunksional Plus MFA • Timoni shumëfunksional
• Dritat e mjegullës duke përfshirë statiken,Dritat e këndit
• Ndërruesi i sistemit të radios RCD 550 MP3/CD
• Sensori i shiut• Selia e pasme mund të zhvendoset
• Pjesa e pasme e karrikave së pasme e paloset 40/20/40
• Timoni servotronik në varësi të shpejtësisë
• Dyshekë para dhe pas

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit