Vetura në shitje Audi A6

Kjo veture ka pasur 28 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/05/2024 01:04

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 0 003 KM

Audi A6

Audi A6 3.0tdi quattro sline automatik F1 shpejtsi vollan start stop hapje mbyllje pa qels gjendje tmir rks 02/25 fellne 18 goma treja ulse sline me nxemje para mas perde ne xhama baj ndrrim .

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit