Vetura në shitje Audi A8

Kjo veture ka pasur 1145 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/06/2024 11:15

27,000 EUR

(Çmimi)


29,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
4200 cm³ 230 000 KM

Audi A8 MATRIX 4.2 V8T

Audi A8 4.2TDI V8T
Viti: 2015 / KM:230***
385 PS
Quattro
Matrix Lights
Ulese me ftofje/nxemje
Uleset me nxemje prapa
Uleset me masazh
Timon me ngrohje
Senzora 360
Kamerë 360
Distronic
Lane assist
Ambient lights
Dyert me vakum
Head up display
Keyless
Chameleon windshield original
Full option
Vetura është e mirëmbajtur vetëm nga nje pronar

Vetura posedon dogan
Magjistralja Prishtinë-Ferizaj, Banullë
+38349898392

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit