Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 1165 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/06/2024 23:15

12,999 EUR
12,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 176 000 KM

AUDI A3 1.8 TFSI QUATTRO

AUDI A3 1.8 TFSI QUATTRO
Automatik
02.2014 | 176,000 Km importuar nga Zvicra
049 153 139

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit