Vetura në shitje Mercedes-Benz C 220

Kjo veture ka pasur 1073 vizita
Ndryshimi i fundit: 17/06/2024 18:15

6,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2005

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 319 000 KM

Shitet Mercedes Benz C220 EVO 2005

Mercedes-Benz C220 EVO 2005
Automatik
150ps
I ardhur nga Zvicrra, 1 pronar ne Kosove
Çmimi i diskutushem

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Senzorë parkimi

  •  Dritare elektrike

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  Drita mjegulle

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  Senzorë shiu

  •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit