Vetura në shitje Mercedes-Benz A 220

Kjo veture ka pasur 1372 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 21:15:14

12,500 EUR
12,000 EUR

(Çmimi)

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 290 000 KM

Mercedes-Benz A-class 2.2 cdiAutomatik 7g-tronic f1

-MERCEDES-BENZ A-CLASS 2.2 CDI ( MOTOR I MERCEDESIT ME ZINJGIR) AUTOMATIK 7G-TRONIC + F1 SHPEJTESI NE TIMON 2014 MODEL 2015 (AMG-PACKET) - VETURA ESHTE NE POSEDIM TE NJE PRONARI NGA DOGANIMI VETURÉ FAMILJARE SHUM E RUAJTUR DHE E MIRMBAJTUR , QDO SERVIS I PERFUNDUAR ME KOHË. FULL OPSIONE ( MODE ECO , SPORT , COMFORT , NAVI , KLIMATRONIK , TIMON MULTIFUNSKIONAL , KARRIKA ME NXEMJE , KARRIKA AMG , HAPJE DHE MBYLLJE QENDORE , TEMPOMAT , SENZOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA , ADAPTIVE LED PARA ROBOTIKE , LEDA MBRAPA , BLUETOTH ,XHAMA ELEKTRONIK , FELLNE 18 AMG ME GOMA VERE 2022 SPORT, FRENIMI SPORT AMG ME FTOHJE ETJ ETJ

PERKTHIM I MENJERSHEM , RKS I QLAJMRUAR. I GATSHEM PER QRO LLOJ PROVE.

KONTAKT : +38345687995

Shpërndaje:

Veturat e fundit