Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 917 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/04/2016 21:49

3,100 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Karavan 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 220 000 KM

Sheshè Veturen Opel Astra

Vetura me Targa te zvicrres ne gjendje shume te mire numri per me shum info
Viber +41763832412

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit