Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 1011 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/04/2016 23:29

6,700 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2004

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 225 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Shtime

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

shes veturen VW Golf V 2.0 DSG

viti i prodhimit 12.2004 marsh automatik DSG, komanda ne timon, tempomat, karrige me nxemje, navigacion etj..
kontakt nr:
+38649368512 (viber) 044515208

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit