Vetura në shitje Mercedes-Benz C 200

Kjo veture ka pasur 1330 vizita
Ndryshimi i fundit: 31/08/2016 19:37

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2148 cm³ 250 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Shtime

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Mercedes-Benz

Vetura esht e sapodoganuar. Regjistrim ka edhe 1vit esht ne gjendje shum te mir teknike

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit