Vetura në shitje Seat Ibiza

Kjo veture ka pasur 961 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/05/2016 22:02

2,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Tjetër 2002

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 4

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 0 200 KM

Seat Ibiza 8 muj regjistrim

Pershendetje miq te nderuar e kam nje kerkes nga ju kush ësht i interesuar un shes veturen e tipit seat ibiza e vitit 2002 benzin 1.4 ne gjendje shum te mir , vetura ka klim, ka airbag, osht shum ekonomike nuk hargjet 5 litra ne qin ka fellne dhe ësht me 5 dyer , per me shum nese jeni te interesuar na lajmroni ne numrin e telefonit ( 045-586-247 ) pres nje marrveshje te mir qe na konvenon dy paleve cmimi i diskutueshem ka dyer elektronike mbyllen dhe hapen ne menyr automatike ka regjistrim deri 15.01.2017 dmth osht ne gjendje perfekte ( te interesuarit mund te na lajmrojn ne numrin e tel Viber : 045 - 586 - 247 )

Siguria dhe komoditeti


  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Mbyllje qendrore

  •  Drita mjegulle

  •  Pasqyra elektrike

  •  Fellne

  •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit