Vetura në shitje Mazda 2

Kjo veture ka pasur 1354 vizita
Ndryshimi i fundit: 31/08/2016 19:11

4,000 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Kupe 2007

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 200 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

toni

 • Prishtinë
 • 049149259

vetur ne shitje

e perdorur ne gjendje shum te mir vetem shenja perpara eshte e demtuar

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit