Vetura në shitje Mercedes-Benz ML 320

Kjo veture ka pasur 4243 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/05/2016 18:09

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Xhip/SUV 2007

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Artë 5

Kubikazha Kilometrazhi
3200 cm³ 174 861 KM

Mercedes Ml 320 CDI

* ML 320 CDI
* Viti i prodhimit 2007
* KLIMATRONIC
* NAVIGACION
* Karrikat ALKANTARA
* KROMPAKET
* Shiber
* Nxemje ne Karriga
* Tempomat
* BordKompjuter
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Hallogenka
* Auto Hold System
* Pasqyret me nxemje
* Senzora Shiu
* Alu Fellne
* MULTIFUNKSION
* KM 174861 te garantuara
* Serviset e kryera komplet
* Liber te Servisit

Qmimi i diskutushem

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit