Vetura në shitje Fiat Punto

Kjo veture ka pasur 1642 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/05/2016 21:21

150 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Tjetër 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 4

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 12 000 KM

Shes nje Fiat Punto

letrat der me 15 janar 2017 me disqe alomuni ne gjendje shum te mir

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Radio

  •  Dritare elektrike

  •  Xhama me ngrohje

  •  Airbag

  •  Drita mjegulle

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  CD

Shpërndaje:

Veturat e fundit