Vetura në shitje Fiat Stilo

Kjo veture ka pasur 1118 vizita
Ndryshimi i fundit: 21/05/2016 17:34

1,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Minivan 2002

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 10 070 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Klinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fiat stillo. 2.5

Shes fiat stillo 2.4 Regjestrim 4 muj ka ka problem me minjaq. Motorrin e ka rregullu servisin e ules. E ka kryn me. Viber +37745519976

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit