Vetura në shitje Fiat Stilo

Kjo veture ka pasur 446 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/05/2016 22:18

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Pickup 2002

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2400 cm³ 10 070 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Klinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Fiat stillo

She's fiat stillo Ka problem me minjaq

Siguria dhe komoditeti


 •  Panoramë

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit