Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 11305 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/09/2014 17:21

7,850 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Tjeter 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 168 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Kamenicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Sead

 • Kamenicë
 • 044-144-237/049-144-237

VW Golf V

ABS,Airbag,Radio Cd,TV,Fellne,Dritare elektrike,Pasqyra Elektrike,Klim,Hidraulik,Mbyllje qendrore,ESP,,Autopilot,Drita mjegulle..

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Autopilot


Shpërndaje:

Veturat e fundit