Vetura në shitje Fiat Stilo

Kjo veture ka pasur 1379 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/03/2017 18:00

3,900 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Karavan 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 220 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

shitet

vetura eshte ne gjendje teper tmire nuk. ka nevoj. asnje investin
garantoj per km
per servise. te gjitha i ka te kryera
vetura ka ardh prej zvicres qe n 1 vit
pronari i pare ne ks jom
cetura posedon. cenzora parkingu ,cenzora shiu pasqyren brenda me rrym
pasqyret jasht me rrym tempomat
dritaret me rrym te gjithat
6 shpejtesi +r
1.9 multijet
klim dy zonale
etj etj

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit