Vetura në shitje Fiat Stilo

Kjo veture ka pasur 528 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/06/2016 02:52

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Pickup 2002

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2400 cm³ 10 070 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Klinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

She's fiat stillo

Shes fiat stillo ka problem me minjaq gomat e reja ka regjestrim deri ne shtator

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Ngjyrë metalike

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit