Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 2263 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/06/2016 13:14

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Kupe 2004

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
17 cm³ 200 010 KM

Opel Astra 1.7 DTI 2004

Opel Astra qendje rregullt qitha servist krym me 15 korrik vjen ks 1.7 DTI fellnat qe kan ngjit ne vetur shiten ekstra vetat i ka 15 gomat viber ‭+43 664 9491946‬

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit