Vetura në shitje Fiat 500

Kjo veture ka pasur 1793 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/09/2016 10:42

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Kupe 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 150 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

FIAT 500 1.3 diesel i posa ardhu nga zvicrra

Fiat 500 diesel 1.3 jtd i posa ardhur nga zvicrra viti prodhimit 2009 me liber te servisit ne gjendje perfekte per ma shum ne tel 044/422/866

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit