Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 1019 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/01/2017 22:27

3,100 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

LLoji Viti
Karavan 2000

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1990 cm³ 305 000 KM

Passat

Ne gjendje te mir, Regjistrim 8 muaj Deri më 17 mars

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  ESP

  •  Pasqyra elektrike

  •  Ngjyrë metalike

  •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit