Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 4536 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/07/2016 20:46

5,000 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 154 830 KM

golf V

Golf V
Çmimi 5000 i padiskutushem
Km Jan me
liber servisi dhe garantoj
4 goma 100% m+s
ulse Goal

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit