Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 969 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/02/2017 23:17

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2006

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Vishnje 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 180 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Mitrovicë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Adnan

 • Mitrovicë
 • 049401062

Shitet PEUGEOT 207 (Me marreveshje)

Shitet peugeot 207
- Pa dogane (E ardhur nga Austria)

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit