Vetura në shitje Peugeot 207

Kjo veture ka pasur 119 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/03/2019 15:16

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1596 cm³ 138 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

PEUGEOTA 207 SW 1.6 HDI 16/10/2008

NEW ANESI AUTOSALLON PEUGEOT 207 SW 1.6 Hdi 16V Viti 16/10/2008 Km 138.700 te GARANTUARA Ne gjendje jasht zakonisht e mir Per me shum info na kontaktoni ne ☎️ +38344828753 ☎️ +38345602836 Mund ta vizitoni ne Bibaj maxhistralja Ferizaj - Gjilan ANESI AUTOSALLON I SAPO DOGANUAR + HOMOLOGIM PREJARDHJA NGA FRANCA 🇫🇷 Klikoni Auto Sallon Anesi me i pa te gjitha makinat ne parkun tonë

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit