Vetura në shitje Volkswagen Caddy

Kjo veture ka pasur 239 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 14:55:52

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Portokalle 2

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 0 184 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes PIKAP CADDY 1.9 TDI VITI 2002

Shes Pikapin Caddy 1.9 TDI Motor te Golf 4 Viti 2002 Regjistrimi i Dyt ne Kosov Nje Pronar ne KS , pikap familjar Ne Gjendje Perfekte Teknike Shum i Pastert dhe i Ruajtur , Hipotek nuk Eshte per me shum TEL 044-460-365

Tag pikab Cadyy kedi Golf Opel Fiat tdi tag pikapi Cady cedi

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit