Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 154 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/06/2019 15:21

12,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 240 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shes VW PASSAT 2.0 DSG

Shes Vw Passat 2.0 Tdi Dsg i doganuar dhe regjistruar rks 1 vit..vetura eshte e importuar nga Zvicra posedon libren e servisit 2 qelsa Lekur Led para dhe mbas Xenon Bi-xenon Fellne 17coll sistem te hapjes dhe ndezjes pa qels shpejtesi ne vollan sistemin e vetparkimit kamer mbas senzora parkimi me nje fjal vetura eshte full extra dhe ne gjendje perfektee.per me shum info kontaktoni Viber +38649553371


Shpërndaje:

Veturat e fundit