Vetura në shitje Opel Meriva

Kjo veture ka pasur 48 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/07/2019 12:40

7,290 EUR

(Çmimi)


8,000 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Minivan 2010

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1700 cm³ 214 400 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Ferizaj

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Opel Meriva B 1.7 D Automatik

Opel Meriva B 1.7 DT 74 KW Automatik Importuar nga Zvicrra. Viti 07.2010 E doganuar dhe Homologuar RKS per her te pare deri me 25.06.2020
214400 KM te kaluara Vetura ka te gjitha servisat e kryer Servisi i madh i kryer dhemnezori me pomp uji dhe shpanera ne km 178000 , Me liber servisi e gateshme per gjdo kontroll.
Opcionet – AUTOMATIK 1.7 DT 74 KW, , Navigacion me qasje ne Kosove,Ulse Sport , KlimaTronik dy zona, Pulla ne timon, Senzora parking mbrapa, Radio CD + AUX, Bord Kompjuter, Mundesi telefoni integrim, Kontroll stabiliteti (ABS, ESP), Kontroll Tractioni, Rregullim shpejtesie (Tempomat), Airbag, Airbag per te gjithe pasagjeret, Dritaret me hapje Elektronike, Fellga te bukura me goma te reja , Mbyllje qendrore me teledirigjim, Dy Qelesa, Timon hidraulik e shume tjera opcione .
Cmimi – 7290 euro kurse me ndrrim 8000 euro
Informata me te hollesishme Tel. 044116869, 049116869
Mendo ndryshimin, Mendo Auto JONI


Shpërndaje:

Veturat e fundit