Vetura në shitje Audi A5

Kjo veture ka pasur 701 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/08/2019 10:26

1 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 136 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A5 S-Line Quattro

Shum i ruajtur si jasht ashtu edhe brenda I pa aksidentuar deri me tani, vetura eshte ne tabela te Zvicrres, Pronari i 3 jam prej fabrike veturen e kam marr me 43.000 serviset e kryera ne Amag ne zvicerr

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion


Shpërndaje:

Veturat e fundit