Vetura në shitje Audi A4

Kjo veture ka pasur 120 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 16:07:26

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1800 cm³ 117 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Pejë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Audi A4 Avant 1.8 Tfsi Viti Prodhimit 10.04.2013

Audi A4 Avant 1.8 Tfsi Viti Prodhimit 10.04.2013 ne gjendje shume te mire teknike e posa ardhur nga Zvicrra 🇨🇭

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  CD

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Autopilot


Shpërndaje:

Veturat e fundit